Slezský sborník 1950 - komplet ročník

Vydáno 1950, brož., 576 stran, čtyři díly ve třech knihách, dobrý stav. Námátkou z obsahu - Železářský průmysl na Těšínsku do roku ...

antik-variat.cz

Slezský sborník 1950 - komplet ročník

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Slezský sborník 1950 - komplet ročník
Kód:16254
Cena : 380,- CZK
Vydáno 1950, brož., 576 stran, čtyři díly ve třech knihách, dobrý stav.
Námátkou z obsahu - Železářský průmysl na Těšínsku do roku 1905, Sochař a řezbář j. Skotnica, K dějinám slezského peněžnictví, Dřevěný zámek a súsek z Ostravice atd.

Zboží ze stejné kategorie - Slezský sborník 1950 - komplet ročník

Lidice

Vydáno 1958, brož., 56 stran, fota, dobrý stav. Svědectví o vyhlazení Lidic.

Mé vzpomínky z války - G. Habrman

A. Svěcený 1928, 282 stran, dobrý stav. Namátkou z obsahu - Duch Plzeňska, Výbuch v Bolevci, Sesazení habsburků, Přechod přes hranice atd.

Duchem i mečem

Vydáno 1948, 782 stran, obrazové přílohy z naší historie, dobrý stav. Čtení o velikosti, slávě a utrpení našeho lidu - počátky křesťanství, Přemyslovci, Lucemburkové, doba husitská, Bílá hora atd.

Sborník Severočeského musea 1/1958 - Historie

Vydáno 1958, brož., 186 stran, dobrý stav. Např. Šluknovské panství a jeho archiv za Dietrichštejnů, Slovanský pravěk Libereckého kraje, Mladolužické pohřebiště v Kruzích atd.

Svědectví - 17.11. 1939

Vydáno 1984, 204 stran, fota, dobrý stav.

Atentát na Reinharda Heydricha - M. Ivanov

Vydáno 1979, brož., 284 stran, fota, dobrý stav.

Severní Morava - svazek 63

Vydáno 1992, brož., 80 stran, fota, dobrý stav. Vlastivědný sborník - uvnitř např. Myslivost na panství Branná, Příspěvek k objevu Zábřežské madony z 15. století, Mineralogické zajímavosti z Bludova atd.

Čtení o Fr. Palackém - K. Kálal

L. Mazáč 1931, 228 stran, dobrý stav.

Panoptikum zašlých časů - M. V. Kratochvíl

Vydáno 1986, 238 stran, stará vyobrazení, dobrý stav. zajímavosti a kuriozity z naší i světové historie - např. Komturova hrozba, Staré časopisy k nám hovoří, v království starých rytin atd.

Dětství v Seifenmühle - Do nitra Askiburgionu

Vydáno 2000, brož., 116 stran, obr., dobrý stav. Vlastivědný sborník článků o historii a zajímavých osobnostech Nízkého Jeseníku - Joy Adamsonová, Šternberkové včera a dnes, Přítel poustevníka z Valteřic atd.

Váš dotaz Slezský sborník 1950 - komplet ročník

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
opiště kód antispam
Copyright © www.antik-variat.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Slezský sborník 1950 - komplet ročník Vydáno 1950, brož., 576 stran, čtyři díly ve třech knihách, dobrý stav. Námátkou z obsahu - Železářský průmysl na Těšínsku do roku 1905, Sochař a řezbář j. Skotnica, K dějinám slezského peněžnictví, Dřevěný zámek a súsek z ...

osvetleni.net Designová svítidla a moderní LED osvětlení - to je Osvětlení . net Svítidla a LED osvětlení za nejlepší ceny skladem. Návrhy osvětlení vč. LED osvětlení, prodej a montáž svítidel.
Katalog partnerů

© www.antik-variat.cz