Časopis společnost přátel starožitností 1 - 4/1962

Vydáno 1962, 4 čísla, brož., celkem 254 stran, dobrý stav. Ztracený pramen k dějinám doby husitské na Mělnicku, Nevolnické nepokoje na ...

antik-variat.cz

Časopis společnost přátel starožitností 1 - 4/1962

Přílohy:
kliknutím zvětšíte
Časopis společnost přátel starožitností 1 - 4/1962
Kód:16424
Cena : 200,00 CZK
Vydáno 1962, 4 čísla, brož., celkem 254 stran, dobrý stav.
Ztracený pramen k dějinám doby husitské na Mělnicku, Nevolnické nepokoje na Křivoklátsku 1860, K počátkům železných hamrů u Lačnova, Vilémov - zaniklá středověká vesnice, Pět záhadných kamenů atd.

Zboží ze stejné kategorie - Časopis společnost přátel starožitností 1 - 4/1962

Časopis společnost přátel starožitností 1 - 4/1952

Vydáno 1952, brož., 4 sešity - 244 stran, dobrý stav. O vzniku města Olomouce, Kaopitoly z emigrace sklářských dělníků, Česká kasule ve Zhořelci, Několik plánů z Hranic atd.

Časopis společnost přátel starožitností 1 - 4/1953

Vydáno 1951, čtyři čísla, brož., celkem 250 stran, dobrý stav. Namátkou z obsahu - Brněnské jarmarky, Vodovod v zahradě Kinských, Jihomoravské železárny, K nejstarším dějinám Třeště atd.

Šumperk, Zábřeh na Moravě

Vydáno 1987, brož., 80 stran, fota + přílohy, dobrý stav. Vlastivědný sborník - uvnitř např. z dějin zámeckého sadu v Žádlovicích, Paraskupina Glucinium a odboj, na přílohách podniky ŠUMPERSKA, DNES JIŽ VĚTŠINOU ZANIKLÉ, atd.

Časopis společnost přátel starožitností 1 - 4/1958

Vydáno 1958, brož., 4 sešity, celkem 252 stran, dobrý stav. Např. K dějinám přimdských Chodů, Staré lidové stavby Povltaví, České Budějovice za švédské války, Mincovna ve Znojmě atd.

Časopis společnost přátel starožitností 1 - 4/1961

Vydáno 1961, 4 čísla, brož., celkem 254 stran, dobrý stav. Namátkou z obsahu - Nově nalezené mapy Šimona Podolského z Podolí, Jan Žižka v Libochovicích, K lokalizaci moravských hradů, Branické vápencové lomy, drobné články, ...

Časopis společnost přátel starožitností 1 - 4/1952

Vydáno 1952, brož., čtyři sešity - 240 stran, dobrý stav. Např. Středověká kolonisace horního poříčí Jihlavy, Několik plánů Hranic, Uničovská listina 1223 atd.

Jeseníky, historie, místopis

Vydáno 2004, brož., 80 stran, fota, dobrý stav. Uvnitř. např. Svědectví o nucených pracích na Jesenicku, Proměny obce Horní Údolí atd.

Severní Morava - svazek 63

Vydáno 1992, brož., 80 stran, fota, dobrý stav. Vlastivědný sborník - uvnitř např. Myslivost na panství Branná, Příspěvek k objevu Zábřežské madony z 15. století, Mineralogické zajímavosti z Bludova atd.

Šumperk, Zábřeh na Moravě

Vydáno 1994, brož., 80 stran, fota, dobrý stav. Vlastivědný sborník - uvnitř např. Soudobá a minulá díla na horním toku řeky Moravy, Technická památka na Třemešku u Šumperka atd.

Věstník sokolský 1920 - svázáno

Vydáno 1920, list České obce sokolské, celkem 656 stran, dobrý stav.

Váš dotaz Časopis společnost přátel starožitností 1 - 4/1962

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:*
Copyright www.antik-variat.cz, provozováno na systému tvorba eshopu Shop5.cz
Vyhledávání zboží
Kategorie
Nejnovější článek
Návštěvnost