Počet položek: 0 0,- Kč

Aukční katalog Dr. Fritz Nagel - orientální, africké, etnografické a předkolumbovské umění umění

Stuttgart 1992, brož., 156 stran, fota, německy, dobrý stav.

kliknutím zvětšíte
ks
Přidat do oblíbených
Kód:03464
Cena : 100,- Kč
Přepočtená cena:4,00 EUR
Sklad:1 ks

Zboží ze stejné kategorie - Aukční katalog Dr. Fritz Nagel - orientální, africké, etnografické a předkolumbovské umění umění

Meyers - Grosses Konversations - Lexikon 12

Bibliographisches Institut Leipzig und Wien 1905, 908 stran, obr., mapy, barevné litografie, polokožená vazba, dobrý stav.

Kirchen-lexikon oder Encyklopädie der katholischen Theologie 5 - H - I

Vydáno 1850, 953 stran, německy, dobrý stav. Encyklopedie katolické teologie, díl páty Heinrich - Ivo.

Historchen - Guy de Maupassant

Iris Verlag Berlin, okolo roku 1900, Kollektion Iris 1, 234 stran, německy, ruční papír, secesní úprava, kartónové pouzdro, vepsáno dobové věnování, dobrý stav.

Epochen und Katastrophen - Adolf Schmidt

A. Hofmann, Berlin 1874, 406 stran, německy, dobrý stav. 1.Perikles a jeho věk. 2. Povstání Nika za Justiniána. 3. Don Carlos a Filip II.

Jean-Paul Sartre - gesammelte Werke

Rowohlt 1988, brož., 540 stran, německy, dobrý stav. Autobiografie, dopisy, deníky, korespondence se Simone de Beauvoir 926-1939.

Instrumentationsléhre I. a II. - Berlioz - Strauss

C. F. Peters, Lipsko, brož., dva díly (na fotu jeden z nich, celkem 452 stran, A4, noty a německy, dobrý stav.

Norwegen in Bildern - Norsko v obrazech

Oslo 1941, brož., 76 stran, fota, ležatá A4, na předsádce flíčky, jinak dobrý stav.

Techniky malířské a kašérské práce - K. Šturc, M. Nevařil

SNTL 1985, 160 stran, 111 obr., dobrý stav. Např. Kašírovaní a tvarování, Tvarování plastů, Navazující uměleck-řemeslné techniky, Zlacení, Nástroje a materiály atd.

Führer von Bad Aussee - 1927 - starý průvodce

Bad Aussee 1927, brož., 80 stran, fota, na konci v poznámkách dětské malování tužkou, jinak dobrý stav.

Praxis der Jagd (Lovecká praxe) - H. Zimpel

Vydáno 1963, 406 stran, fota a obr., německy, dobrý stav.

Potřebujete poradit ? Aukční katalog Dr. Fritz Nagel - orientální, africké, etnografické a předkolumbovské umění umění

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam