Stuttgart 1992, brož., 156 stran, fota, německy, dobrý stav.
Kód: | 03464 |
Cena : | 100,- Kč |
Přepočtená cena: | 4,00 EUR |
Sklad: | 1 ks |
Bibliographisches Institut Leipzig und Wien 1905, 908 stran, obr., mapy, barevné litografie, polokožená vazba, dobrý stav.
Vydáno 1850, 953 stran, německy, dobrý stav. Encyklopedie katolické teologie, díl páty Heinrich - Ivo.
Iris Verlag Berlin, okolo roku 1900, Kollektion Iris 1, 234 stran, německy, ruční papír, secesní úprava, kartónové pouzdro, vepsáno dobové věnování, dobrý stav.
A. Hofmann, Berlin 1874, 406 stran, německy, dobrý stav. 1.Perikles a jeho věk. 2. Povstání Nika za Justiniána. 3. Don Carlos a Filip II.
Rowohlt 1988, brož., 540 stran, německy, dobrý stav. Autobiografie, dopisy, deníky, korespondence se Simone de Beauvoir 926-1939.
C. F. Peters, Lipsko, brož., dva díly (na fotu jeden z nich, celkem 452 stran, A4, noty a německy, dobrý stav.
Oslo 1941, brož., 76 stran, fota, ležatá A4, na předsádce flíčky, jinak dobrý stav.
SNTL 1985, 160 stran, 111 obr., dobrý stav. Např. Kašírovaní a tvarování, Tvarování plastů, Navazující uměleck-řemeslné techniky, Zlacení, Nástroje a materiály atd.
Bad Aussee 1927, brož., 80 stran, fota, na konci v poznámkách dětské malování tužkou, jinak dobrý stav.
Vydáno 1963, 406 stran, fota a obr., německy, dobrý stav.