Počet položek: 0 0,- Kč
Antik-variát
internetový antikvariat

Dorotheum 2002 - aukční katalog Plakát, reklama a komiks

Vydáno 2002, brož., 528 položek, fota, A4, německy, dobrý stav.

kliknutím zvětšíte
ks
Cena : 100,- Kč
Přepočtená cena:3,70 EUR
Sklad:1 ks

Zboží ze stejné kategorie - Dorotheum 2002 - aukční katalog Plakát, reklama a komiks

Seznam děl Jubilejní výstavy Mikoláše Alše v Praze, na Příkopě 1932

Myslbek 1932, brož., 58 stran textu a 36 obr., dobrý stav.

Rychnovská zámecká obrazárna - O. J. Blažíček

Vydáno 1973, brož., 48 stran, obr., dobrý stav.

Max Švabinský - výstava Olomouc 1958

Olomouc 1958, brož., 20 stran textu + 8 stran, obr., dobrý stav.

Mayer A - Z 1999 - katalog aukčních výsledků z r. 1999

Acatos Lausanne 1999, dva svazky, celkem 5227 stran, vícejazyčně, mírně opotřebeno, jinak dobrý stav.

Současné umění Bosny a Hercegoviny - katalog výstavy 1971

Vydáno 1971, brož., 40 stran, obr., dobrý stav.

Miloš Šimurda - akvarely a kresby

Vydáno 1984, brož., 12 stran, obr., dobrý stav. Valašsko - krajina a lidé.

Dorotheum 2003 - Plakát, reklama, komiks atd.

Vydáno 2003, brož., 100 stran, barevná fota, dobrý stav. Aukční katalog.

Užité umění - S. Böhm

Vydáno 1994 ku přežitosti výstavy krnovského výtvarníka, 22 stran, dobrý stav.

České malířství 19. století - katalog

Brož. 30 stran, barevná fota, dobrý stav.

Vystava přírůstků flámského malířství - NG Praha

Vydáno 1963, brož., 38 stran, obr., dobrý stav.

Váš dotaz Dorotheum 2002 - aukční katalog Plakát, reklama a komiks

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.antik-variat.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.antik-variat.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace