Počet položek: 0 0,- Kč

Mayer A - Z 1998 - katalog aukčních výsledků z r. 1998

Acatos Lausanne 1998, dva svazky, celkem 5306 stran, vícejazyčně, mírně opotřebeno, jinak dobrý stav.

ks
Přidat do oblíbených
Kód:2101336
Cena : 600,- Kč
Přepočtená cena:24,- EUR
Sklad:1 ks

Zboží ze stejné kategorie - Mayer A - Z 1998 - katalog aukčních výsledků z r. 1998

Aukční katalog Christies London 1985 - Decorative Arts from 1880 to the Present Day

Vydáno 1985, brož., 80 stran, fota, anglicky, A4, dobrý stav. Dekorativní umění od roku 1880 do současnosti.

C. Corot - Dokumenty

Vydáno 1959, 202 stran + 89 černob. i barev. reprodukcí, dobrý stav.

Die grossen Meister der Malerei in der Ermitage - G. Bazin

Henschelverlag Berlin 1960, 256 stran textu (německy) + fota a obraz. příloh, větší A4, kartón. pouzdro, dobrý stav. Velcí mistři ve sbírkách Ermitáže.

Výtvarné Hlinecko 1965 - Vojtěch Sedláček

Katalog 1965, brož., 24 stran, fota, dobrý stav.

Catologue Illustré - Salon de 1901

Ludovic Baschet 1901, brož., 376 stran, opotřebená obálka, drobná natržení, uvnitř stovky obr., jinak dobrý stav.

Techniky malířské a kašérské práce - K. Šturc, M. Nevařil

SNTL 1985, 160 stran, 111 obr., dobrý stav. Např. Kašírovaní a tvarování, Tvarování plastů, Navazující uměleck-řemeslné techniky, Zlacení, Nástroje a materiály atd.

Die Malerei der Alten Meister - secesní vazba

Lipsko, E. A. Seemann (nedatováno - max. do roku 1920), 100 kvalitních barevných tisků děl starých mistrů na jednotlivých listech, pěkná vazba, dobrý stav. Ke každému z klasických děl starých mistrů, strana o autorovi a obraze.

International Action Records 1993 - Mayer

Sylvio Acatos 1993, cca 2180 stran, fota, francouzsky a anglicky, umazané desky viz foto, uvnitř dobrý stav. Mayer 1993 - Mezinárodní aukční rekordy - tisky, kresby, akvarely, malby a sochy.

Nahý jsem přišel na svět (sochař A. Rodin) - D. Weiss

Vydáno 1979, 700 stran, fota, dobrý stav. Román o A. Rodinovi.

František Tichý - výstava ze sbírek Severomoravské galerie výtvarných umění 1988

Vydáno 1988, brož., 24 stran, obr., soupis vystavovaných děl, dobrý stav.

Potřebujete poradit ? Mayer A - Z 1998 - katalog aukčních výsledků z r. 1998

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam