Acatos Lausanne 1998, dva svazky, celkem 5306 stran, vícejazyčně, mírně opotřebeno, jinak dobrý stav.
Kód: | 2101336 |
Cena : | 600,- Kč |
Přepočtená cena: | 24,- EUR |
Sklad: | 1 ks |
Vydáno 1985, brož., 80 stran, fota, anglicky, A4, dobrý stav. Dekorativní umění od roku 1880 do současnosti.
Vydáno 1959, 202 stran + 89 černob. i barev. reprodukcí, dobrý stav.
Henschelverlag Berlin 1960, 256 stran textu (německy) + fota a obraz. příloh, větší A4, kartón. pouzdro, dobrý stav. Velcí mistři ve sbírkách Ermitáže.
Katalog 1965, brož., 24 stran, fota, dobrý stav.
Ludovic Baschet 1901, brož., 376 stran, opotřebená obálka, drobná natržení, uvnitř stovky obr., jinak dobrý stav.
SNTL 1985, 160 stran, 111 obr., dobrý stav. Např. Kašírovaní a tvarování, Tvarování plastů, Navazující uměleck-řemeslné techniky, Zlacení, Nástroje a materiály atd.
Lipsko, E. A. Seemann (nedatováno - max. do roku 1920), 100 kvalitních barevných tisků děl starých mistrů na jednotlivých listech, pěkná vazba, dobrý stav. Ke každému z klasických děl starých mistrů, strana o autorovi a obraze.
Sylvio Acatos 1993, cca 2180 stran, fota, francouzsky a anglicky, umazané desky viz foto, uvnitř dobrý stav. Mayer 1993 - Mezinárodní aukční rekordy - tisky, kresby, akvarely, malby a sochy.
Vydáno 1979, 700 stran, fota, dobrý stav. Román o A. Rodinovi.
Vydáno 1988, brož., 24 stran, obr., soupis vystavovaných děl, dobrý stav.