Počet položek: 0 0,- Kč

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi prodávajícím - Vlasta Srpová - www.antik-variat.cz, Zadní Ves 34, Karlovice, PSČ 793 23, IČO 76238024 a nakupujícími.

1. Stav zboží

Nabízíme použité zboží, stav, opotřebení či poškození vždy uvádíme v popisu zboží.
Běžné opotřebení (např. otřepení či opravdu malá natržení okraje obálky knihy a pod.) v popisu neuvádíme. Zásadní defekty či poškození (např. volné listy, natržení listu, uvolnění z vazby, prasklý hřbet atd.) jsou vždy uváděna v popisu nabízeného zboží. Pokud v popisu není uvedeno jinak, tak foto nabízeného zboží vždy odpovídá skutečnosti. V případě jakékoli pochybnosti lze vznést dotaz prostřednictvím dotazového okna.


2. Vrácení zboží


Zakoupené zboží můžete do 14 dní ode dne převzetí vrátit zpět bez uvedení důvodu a bez sankce (v původním stavu a dobře zabaleno). Platbu Vám převedeme max. do 14  dní od převzetí vráceného zboží na Váš účet, případně zašleme na Vaši adresu. Zpravidla však vrácení platby probíhá obratem po vrácení zásilky.                              

3. Reklamace

Po uplynutí 14 dní lze na zboží po dobu 24 měsíců uplatnit reklamaci na vadu zboží. Reklamovat lze e-mailem antik-variat@antik-variat.cz nebo telefonicky - 731 197 424, případně SMS. Vyřizujeme obratem, nabídneme řešení, kompenzaci či vrácení platby. 

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz “


 


4. Poštovné


Poštovné se pohybuje od 70 do 145 Kč - zvolíte si v jednom z kroků objednávky. Balné neúčtujeme.

Výše poštovného se liší podle druhu zboží (kniha, pohlednice, gramodeska), počtu kusů (1 nebo 1 a více) nebo způsobu platby (předem na náš účet nebo dobírka). Zároveň si můžete zvolit i způsob platby - předem na náš účet nebo platbu při převzetí zboží (Dobírka). Zboží zasíláme Českou poštou max. do 5 dní od přijetí platby nebo od přijetí objednávky (v případě Dobírky).

5. Ochrana osobních údajů

Kupující spolu z potvrzením objednávky uděluje prodávajícímu souhlas k nakládání s osobními údaji kupujícího v souladu s platnými právními předpisy - zákon č. 480/2004 Sb. Osobní data jsou chráněna před zneužitím a nejsou poskytována třetím stranám, vyjímku tvoří Česká pošta a Zásilkovna, která se podílí na přepravě zásilek k zákazníkům. zde sdílíme osobní data jen v rozsahu nutném k doručení zásilky.